Palvelumme

Markkinointi

Meiltä onnistuu markkinointisuunnitelmat, markkinointikampanjat, promootiot ja markkinointikanavien ylläpito

Tapahtumatuotanto

Järjestämme erilaisia yritystapahtumia, pikkujouluja, tyhy-päiviä tai messuja asiakkaan toiveita kuunnellen

Myynti

Tiimimme myyntitykit saavat myytyä lähes mitä vain!

Sosiaalinen media

Haluatko tavoittaa asiakkaitasi sosiaalisen mediasi kautta? Anna meidän hoitaa sosiaalinen media ammattimaisesti ja laadukasta sisältöä tuottaen

Innovointi

Sisällöntuotto

Oli kyse tuottaa sisältöä sosiaaliseen mediaan, blogiin tai vaikka kotisivuille me osaamme tehdä kaiken!

Tom Kaskinen

tom@dyna.fi

Tomilta löytyy jo entuudestaan paljon osaamista myynnistä, ja se onkin suurin intohimon kohde. Mielenkiintoa löytyy kuitenkin joka suuntaan, eikä hän pelkää heittäytyä mukaan mihinkään.

Riku Kylä

rikke@dyna.fi

Riku on mahtava persoona, joka toimii projekteissa järjen äänenä.  Riku on ammattivalokuvaaja, jolta löytyy silmää kaikenlaiseen visuaaliseen suunnitteluun. Kiinnostusta löytyy kaikenlaiseen työhön.

Riku Pulkkinen

Riku@dyna.fi

Riku ei epäröi hetkeäkään, vaan on valmis hyppäämään haastaviinkin tilanteisiin pää edellä. Rikulla löytyy osaamista ja kiinnostusta taloushallinnosta, mutta kaikenlaiset työtehtävät luonnistuvat.

Petra Palmu

petra@dyna.fi

Petra on kaikken kaveri, joka osaa hoitaa tilanteen kuin tilanteen. Petralta löytyy ennaltaan osaamista myynnistä, asiakaspalvelusta ja visuaalisesta suunnittelusta. Halu oppia uutta on Petralla suuri ja kiinnostusta löytyy kaikkeen markkinoinnista tapahtumatuotantoon.

Jyri Ruokonen

jyri@dyna.fi

Jyriltä löytyy kokemusta tiimistämme ylivoimaisesti eniten, joten hän on mahtava lisä tiimiin, koska hän mahdollistaa työskentelyn millä alalla tahansa. Jyriltä löytyy kiinnostusta työhön kuin työhön.

 

Henrikki Kulmala

henkka@dyna.fi

Henrikki, eli Henkka on itseään, ja muita innostava persoona. Energisyyttä löytyy hommaan kuin hommaan, mutta eniten kiinnostaa tapahtumatuotanto, myynti, ja markkinointi.

 

Waltteri Hiljanen

waltteri@dyna.fi

Kun tekee paljon, oppii paljon. Monessa mukana olevalla Waltterilla on osaamista ja kontakteja monipuolisesti eri aloilta. Ideointi, tapahtumatuotanto, asiakaspalvelu sekä myynti ovat asioita, jotka sujuvat Waltterilta kuin tanssi Travoltalta.

Monika Tuurala

monika@dyna.fi

Monika toimii tiimimme järjen äänenä tietyissä tilanteissa, ja välillä taas järjettömien ideoiden äänenä. Monikalta löytyy paljon monialaista osaamista jo ennaltaan, ja kiinnostusta sitäkin enemmän.

Lari Nikkanen

lari@dyna.fi

Lari on kaikkien kanssa toimeentuleva persoona, jonka kanssa on mukava tehdä yhteistyötä tilanteessa kuin tilanteessa. Larilta löytyy monialaista osaamista, eikä pelkää minkäänlaisia haasteita

Erkko Poikonen

erkko@dyna.fi

Erkko on tiimipelaaja jolta löytyy huumoria hankaliinkin tilanteisiin. Hän vie positiivisella asenteellaan tiimin työskentelyä eteenpäin. Intoa ja energiaa löytyy toteuttaa vaikeitakin projekteja.

Johanna Torkkel

johanna@dyna.fi

Johanna on ahkera ja innokas tekemään hommia kuin hommia. Työkokemusta lähinnä ruoan tuotannon alalta, joka on fyysisesti raskasta. Musikaalinen.

 

Jerry Tuhkunen

jerry@dyna.fi

Jerry on hyvin luova, ja musikaalinen persoona. Hänen on helppo heittäytyä mukaan tilanteeseen kuin tilanteeseen, ja selvitä niistä kunnialla. Kiinnostusta, ja varsinkin energiaa löytyy kaikkeen.

Mikko Holappa

mikko@dyna.fi

Mikko on varma suorittaja, joka on valmis tekemään töitä vaikka kellon ympäri tarvittaessa. Kokemusta löytyy myynnistä ja asiakaspalvelusta eniten. Kiinnostusta löytyy projektiin kuin projektiin.

Oskari Kakko

oskari@dyna.fi

Oskari on visuaalisesti lahjakas eikä pelkää haasteita. Häneltä löytyy paljon kiinnostusta ja osaamista sisällöntuotosta, sosiaalisesta mediasta, ja kaikenlaisesta kuvaamisesta.

 

Paula Karjula

paula@dyna.fi

Korkean työmoraalin omaava Paula on ahkera, ja valmis tekemään kaikkensa projektin onnistumisen eteen. Paula onnistuu pirteällä olemuksellaan piristämään kaikkia ryhmän jäseniä tilanteessa kuin tilanteessa.

PROJEKTIT







Contact


+358 50 5555 395
andy@dyna.fi